Problem z osiągnięciem erekcji może wystąpić w najmniej spodziewanym momencie i zazwyczaj wiąże się z uczuciem wstydu. Jak zatem zabezpieczyć się przed taką sytuacją?

Najprostszym rozwiązaniem jest skorzystanie z popularnej tabletki o nazwie Kamagra, która od lat pomaga panom niezależnie od wieku. Mogą ją zażywać zarówno młodzi, jak i starsi mężczyźni, aby wzmocnić erekcję i poprawić jakość życia seksualnego. Przede wszystkim warto zrozumieć, że problemy z erekcją nie są domeną starszych osób. Coraz częściej nawet 40, 30, a nawet 20-latkowie zauważają u siebie problemy z erekcją. Wpływają na to stopniowy spadek testosteronu, nieodpowiedni tryb życia oraz źle dobrana dieta.

Tabletki na potencję Kamagra

Wyróżniają się wysoką skutecznością. Jest to związane z tym, że w ich składzie znajduje się sildenafil (substancja odpowiedzialna za rozszerzanie naczyń krwionośnych, a tym samym za osiągnięcie wzwodu). Jest to składnik, który występuje w popularnej Viagrze. Zaletą tabletek Kamagra jest to, że nie wywołują „sztucznie” uzyskanej erekcji. W celu osiągnięcia oczekiwanego efektu konieczna jest bliskość partnerki.

Kiedy spożyć?

Tabletkę wystarczy spożyć na około trzydziestu minut przed stosunkiem, a efekty będą się utrzymywały nawet od czterech do sześciu godzin. Jest to świetna informacja dla mężczyzn, którzy podczas zbliżeń z partnerką nie chcą ograniczać się do jednego orgazmu. Zgodnie z zaleceniami producenta leku Kamagra, pomiędzy jedną a drugą tabletką powinno się odczekać przynajmniej jeden dzień. Wynika to z faktu, że chociaż w większości przypadków efekty ustępują po 4-6 godzinach, to niektórzy mężczyźni odczuwali je nawet po dziesięciu godzinach.