15 11

Wielu marketingowców wieńczyło już dawno koniec tradycyjnych reklamowych nośników, ale jak się okazało, mocno się oni mylili. Klasyczna reklama Gdańsk nadal doskonale się miewa, i nie zagrożą jej ani radio i telewizja, ani także wszechobecny internet. Rzecz jasna w ostatnich latach bardzo mocno do przodu poszły możliwości technologiczne. Na przykład stosowany coraz częściej druk UV gwarantuje bardzo dobrą jakość i wyrazistość barw, a jednocześnie jest stosunkowo tani i ogólnie dostępny.

Technologię tego typu oferuje w zasadzie każda bardziej nowoczesna drukarnia Gdańsk, tak więc jeśli ktoś będzie chciał wydrukować kalendarze, ulotki reklamowe czy gazetki, to bez żadnego problemu znajdzie sporo miejsc, gdzie to zrobi. Często takie drukarnie współpracują od razu z projektantami, przez co w zestawie będzie pełna usługa. Sporo technologicznych nowości ostatnich latach pojawiło się także w obszarze szyldów czy kasetonów. Coraz to nowe materiały czy laserowe metody wycinania powodują, że szyldy Gdańsk prezentują się bardzo elegancko i stylowo, mocno zachęcając klientów do odwiedzin danego miejsca.

Coraz częściej stosuje się w nich litery 3D, dzięki znacznie ciekawiej wyglądają i w większym stopniu przyciągają uwagę. Projektanci od pewnego czasu stosują w nich oświetlenie LED, które zapewnia świetną widoczność jak zrobi się ciemno. Zresztą identycznie jak kasetony reklamowe, także posiadające oświetlenie wewnętrzne. Zarówno kasetony jak i szyldy są dzięki temu widoczne przez całą dobę, i nie nie można ich nie zobaczyć.

Dodaj swój komentarz