Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Badania genetyczne proponowane w poradni endokrynologicznej

Badania genetyczne proponowane w poradni endokrynologicznej jaką zarządza profesor doktor habilitowany nauk medycznych Krystian Jażdżewski są możliwe do wykonania, ponieważ doktor taki ma spore doświadczenie w onkogenetyce oraz bez przerwy dokształca się w takim obrębie. Kiedy wobec tego jedynie endokrynolog bartoszyce wykryje przesłanki do zrobienia badania, to można oczekiwać, iż będzie zajmować się tym. Poradnia oferuje wobec tego usługi w zakresie profilaktyki, diagnozowania i wyleczenia chorób układu dokrewnego.

Diagnostyka oraz leczenie zaburzeń hormonalnych, chorób tarczycy, nadnerczy i przysadki mózgowej, a także zespołów androgennych, zaburzeń metabolicznych i przedwczesnego dojrzewania ma miejsce w oparciu o nowoczesne standardy. Jest to ważne, bo zaburzenia gospodarki hormonalnej mogą stać się powodem wielu schorzeń. Specjalista po wnikliwej rozmowie zapisze zestaw badań dzięki jakim można liczyć na trafną diagnozę. Jeśli będzie to potrzebne, zlecone będą też badania genetyczne dla par zmagających się z niepłodnością albo dla osób które pozostają w grupie prawdopodobieństwa zachorowania na raka.

Diagnostyka genetyczna przeprowadzona będzie również po uzyskaniu wyników badań. Wówczas ekspert podejmie postanowienie odnośnie planowanego leczenia. Ekspert współpracuje z Warsaw Genomics, gdzie ma możliwość zlecić kompletny zestaw badań genetycznych. Czułe testy bazują na dokonaniach międzynarodowych. Kiedy odkryte zostanie obciążenie genetyczne, można będzie podjąć działania które zabezpieczają przed zachorowaniem albo umożliwiają je leczyć.

Można też otaczać opieką lekarską dzieci chorego, pozostające w obrębie ryzyka. Innego rodzaju spotkania dotyczą tego typu problemów jak: choroba Hashimoto, choroba Graves – Basedowa, guzki tarczycy, hiperprolaktynemia, niedoczynność przysadki, czynne hormonalnie gruczolaki, guzki nadnerczy, menopauza i andropauza, zaburzenia metaboliczne, nadwaga, potliwość, suchość skóry, a także retinopatia. Aby zapisać się na spotkanie wystarczy zadzwonić na numer telefonu wskazany na stronie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY