Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Ekrany spawalnicze od producenta Kiner

Ekrany spawalnicze od firmy Kiner są przegrodami chroniącymi przed promieniowaniem świetlnym, tak samo IR jak i UV wyemitowanym przez łuk spawalniczy. Zbudowane są one z lekkiej oprawy stalowej oraz wypełnienie z trudnej do zapalenia folii do spawania. Propozycja zakładu obejmuje stałe parawany spawalnicze lżejsze, będące niezbyt ciężkimi konstrukcjami metalowymi, wypełnionymi arkuszem folii spawalniczej o grubości niecałe 0,4 milimetra.

Folia dostępna jest w 4 wersjach kolorystycznych, jakie mają przeróżny stopień przezroczystości. Z uwagi na to, że producent jest zorientowany, iż klienci mogą posiadać różne potrzeby, udostępni ekrany spawalnicze w 2 opcjach różniących się szerokością.

Wyjątkową propozycją w katalogu są ekrany spawalnicze w wersji mobilnej. Ich szczegółowa specyfikacja podana jest na witrynie internetowej. Każdy z ekranów spawalniczych ma za zadanie ochraniać osoby, które realizują własne obowiązki zawodowe przy stanowisku spawalniczym, a nie mają specjalnie zaprojektowanej odzieży do spawania. Osłona przed promieniowaniem podczerwonym, ultrafioletowym i rozbłyskami światła niebieskiego są zagwarantowane.

Proponowane wyjścia spełniają oczekiwania normy spawalniczej EN ISO 25980. Kupujący, jacy zdecydowani są na wersje z dodatkowymi lamelami o grubości 2 mm są osłonieni przed poparzeniami iskrami a także roztopionymi odpryskami metalu. Folia z polichlorku winylu stanowiąca wypełnienie ekranu jest ciężkopalna i jest w stanie zapobiec rozprzestrzenianiu się ewentualnego pożaru. Zleceniodawcy mogą decydować się na zamówienie folii zrobionej na podstawie indywidualnych wyznaczników.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY