Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
04 04

Ćwiczenia z terapii integracji sensorycznej oferowane w centrum RÓWNO – WAGA w Tarnowskich Górach proponowane są dla najmłodszych, jacy mają trudności w obrębie działania poszczególnych zmysłów. Każdy z rodziców, który zapisuje własne dziecko na terapia si Śląsk ma gwarancję, że jego maluch zostanie jak najlepiej zaopiekowany i będą zajmować się nim certyfikowani eksperci.

Sporym atutem placówki jest to, że każdy plan pomocy jest ustalany na prywatnych zasadach. Za pośrednictwem ukierunkowanej zabawy pobudzone są zmysły dziecka, co usprawni równocześnie motorykę małą i dużą a także koordynację wzrokowo – ruchową.

Celem tej terapii jest dostarczenie dziecku ustalonej ilości bodźców sensorycznych, co przełoży się na polepszeniu integracji bodźców docierających do dziecka z otoczenia, jak i z jego ciała. Najpierw ma miejsce diagnoza si Śląsk, mająca na celu dobrać najlepsze ćwiczenia dla danego malucha.

Zajęcia odbywają się w auli do tego przygotowanej, w jakiej zastosowany jest wyspecjalizowany sprzęt: podwieszane platformy, huśtawki, hamaki, deskorolki, trampoliny, tunele, piłki gimnastyczne, równoważnie a także materiały o dowolnej fakturze, dedykowane do stymulacji dotykowej, wzrokowej, węchowej i smakowej.

Oferowana terapia si śląskie przeznaczona jest na przykład do dzieci: nadwrażliwych na dotyk, nielubiących ubierać ubrań z metkami, nielubiących zabaw w piasku, stale się potykających, z wybiórczością pokarmową, ciągle pobudzonych, mających problemy z rysowaniem, mających trudności z napięciem mięśniowym, lękliwych i nad wyraz uwrażliwionych na głośne dźwięki. Diagnoza obejmuje: testy południowokalifornijskie, obserwację kliniczną dziecka, obserwację swobodnego zachowania dziecka, wywiad z opiekunami. Ćwiczenia odbywają się w wyposażonym gabinecie, a pedagodzy oraz rehabilitanci, posiadają odpowiednie dyplomy, potwierdzające ich kompetencje. Jest to rekomendowany ośrodek w województwie śląskim.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj swój komentarz