Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jak wziąć pożyczkę pod hipotekę firmowej nieruchomości

Spora ilość firm na pewnym etapie rozwoju może potrzebować dodatkowych pieniędzy, żeby móc się dalej rozwijać. Opcji na znalezienie środków jest całkiem sporo, może to na przykład być bankowy kredyt, współpraca z inwestorem czy też w przypadku dużych firm wypuszczenie akcji. Jeżeli w skład firmowego majątku wchodzi nieruchomość, to pokusić się można o jeszcze jedną opcję, jaką jest pożyczka pod zastaw.

Taka forma ma kilka ciekawych zalet, co sprawia że pożyczki pod zastaw cieszą się sporą popularnością. Przede wszystkim liczyć można na bardziej korzystne oprocentowanie niż przy tradycyjnych kredytach, bierze się to z tego, że instytucja finansująca nie ponosi takiego dużego ryzyka z uwagi na zabezpieczenie, którym jest nieruchomość pożyczkobiorcy. Dość wysoka jest także suma, którą da się uzyskać. Najczęściej jest to od 50 do 70 procent wartości nieruchomości, co oznacza że bez problemów można pożyczyć nawet do kilku milionów złotych.

Następną istotną zaletą, jaką posiada finansowanie pod zastaw, jest nieduża liczba spraw formalnych do spełnienia. Najistotniejsze rzecz jasna będą dokumenty związane z samą nieruchomością, bo ona właśnie zostanie obciążona hipoteką na rzecz pożyczkodawcy. Lecz w części przypadków nie będzie konieczności pokazywania informacji o aktualnych obrotach czy dochodach, co jest dużym usprawnieniem dla właściciela firmy, bo nie musi tracić czasu na przygotowanie dokumentów. Pod adresem  https://podzastaw.biz/pytania opisane jest wszystko dokładnie, zarówno jeżeli będzie chodzić o warunki związane z finansowaniem jak też niezbędne zabezpieczenie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY