Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Kurort dla turystów wywołujący doskonałe wrażenie na osobach, które na urlop kierują się do Chorwacj

Urokliwa znajdująca się w Chorwacji wyspa pełna delfinów to oczywiście Mali Losinj. Szacuje się, że na tej wyspie zadomowiło się około sto pięćdziesiąt delfinów. Nad wyraz często będą pływać najbliżej tafli wody, wykonując efektywne skoki. To dokładnie z tego względu też spotkanie z delfinem jest czymś, czego nie da się zapominać. Delfiny to wprost znak rozpoznawczy Losinj. Latem przybywając do miasta można się także idealnie bawić na wielu eventach. Odbywają się one prawie codziennie albo są regularne i na pewno na nudę przyjezdni nie będą mogli na tej chorwackiej wyspie skarżyć się. Więcej informacji da się znaleźć na stronie internetowej https://www.vecernji.hr/lifestyle/suprotnosti-koje-privlace-1005341

W porze wieczorowej można się wybawić na tarasie albo w dyskotekach. Ulokowane są tu w dużej liczbie bary i dyskoteki, a te osoby, które preferują zabawę do wczesnych godzin porannych z pewnością powinny odwiedzać miejsca takie jak: Energy, Coctail bar, Priko, Zanzibar, czy Sarjy pub. Dobrze będzie przeczytać wiadomości o takiej wyspie w sieci i nabrać przekonania, że jest to miejsce godne uwagi. Treści na ten temat nie zabraknie i można się wiele doinformować.

Jeżeli ktoś preferuje podróże po Chorwacji to ta wyspa go może zachwycić. Mali Lošinj to cudowne miasto – wyspa. Kiedyś było miastem portowym, jak wiele pozostałych miast w Chorwacji. Aktualnie w porze letniej można tutaj zobaczyć wiele ludzi, łodzie, jachty, statki, knajpki oraz cieszyć krajobrazami i zabytkami. Opłaca wybierać się na przechadzkę promenadą. Miasto jest doceniane za wspaniałą przyrodę oraz niemało zabytków.

Poleca się zobaczyć: wille austriackiej arystokracji, kościół świętego Marcina zbudowany w 1450 roku, kościół Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny – Annunziata z 1858 roku, kościół świętego Mikołaja z 1857 roku razem z fontanną z 2 delfinami rzeźbionymi w kamieniu dla zapamiętania dopłynięcia do Mali Losinj wody bieżącej z jeziora Vransko w 1960 roku. Doskonałe wrażenie wywołuje zapachowy ogród ziół. Mali Losinj jest miejscem wartym uwagi.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY