Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
21 02

Amber Collection to punkt sprzedaży mający do zaoferowania imponujące kolekcje biżuterii. Zakupy można robić tak samo w sklepach stacjonarnych, w Słupsku, Kołobrzegu oraz w Koszalinie, jak i w sklepie internetowym. W sklepie znajdują się tylko te wyroby, jakie wywodzą się z najnowszych kolekcji, czyli klientki oraz klienci dla których istotne są najnowsze trendy będą usatysfakcjonowani z tego, co jest dla nich dostępne. Cechą szczególną Amber Collection jest również to, że mimo nowoczesnego ukierunkowania biżuteria nawiązuje do swoich pierwotnych znaczeń. Można w tym dostrzec zafascynowanie naturą, symboliką oraz minimalizmem.

Oryginalne wzory, troskę o zachowanie detali, wysoka jakość użytych materiałów oraz ręczne wykończenia powodują, że klienci mają świadomość, iż w tym punkcie sprzedaży mogą zrobić perfekcyjne zakupy i wcale nie będą rozczarowani. Klientki sklepu to w głównej mierze kobiety delikatne, dostrzegające piękno w minimalizmie i zamierzające podkreślić swoją osobowość dodatkami, jakie zakładają każdego dnia. W sklepie udostępniona jest ekskluzywna kolekcja dla mężczyzn, sprawiająca że każdy mężczyzna czuje się wyjątkowy. Osoby które prowadzą punkt sprzedaży regularnie sprawdzają co dzieje się w branży i są idealnie ukierunkowane. Dlatego też umieją dopasować propozycję katalogową do krajowego rynku biżuterii.

Udział w targach branżowych pozwala w Amber Collection utrzymać międzynarodowy poziom. Katalog obejmuje: biżuterię złotą, biżuterię srebrną z bursztynem bałtyckim, a także biżuterię od tak rozpoznawalnych zagranicznych marek jak: PANDORA, GUESS, CALVIN KLEIN, SWAROVSKI, NOMINATION, czy OEUR DE LION. Stali klienci ochoczo zaopatrują się w outlecie i w kategorii z rabatami, gdyż wiedzą, że będą mieć wgląd jedynie do tego, co cechuje najwyższa jakość wykonania. Biżuteria, jaką można nabywać to: zegarki, bransoletki, pierścionki, kolczyki, naszyjniki, łańcuszki, kolie, breloki, spinki, zawieszki, broszki, ale też komplety biżuterii.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj swój komentarz