Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Serum do rzęs z tuszem do rzęs

Chcesz nie tylko nakładać codzienny tusz do rzęs, ale także dbać o rzęsy przez cały dzień? Następnie możesz użyć specjalnego tuszu do rzęs, który zawiera dodatkowe składniki pielęgnacyjne, jak np. wegański tusz do rzęs od Gaya Cosmetics. Te substancje pielęgnacyjne zapewniają trwałe wzmocnienie rzęs. Pod względem intensywności wzrostu takie tusze nie są porównywalne z klasyczną odżywką do rzęs, ale jeśli jesteś już zadowolona z długości i pełni swoich rzęs, możesz je dodatkowo pielęgnować na co dzień i przeciwdziałać wypadaniu lub łamaniu rzęs .

Odżywka do rzęs bez hormonów

Odżywki do rzęs bez hormonów, takie jak naturalna odżywka do rzęs firmy Junglück, zazwyczaj zawierają retinol, biotynę lub kwas hialuronowy i są szczególnie delikatne dla rzęs. Rzęsy stopniowo stają się zdrowsze i bardziej błyszczące. Dzięki tym składnikom cieńsze rzęsy są wzmocnione, a linia rzęs wydaje się grubsza. Odżywki do rzęs bez składników hormonalnych wspomagają naturalny wzrost rzęs i sprawiają, że rzęsy są trwalsze, dzięki czemu mniej rzęs odrywa się podczas demakijażu lub tuszu do rzęs. zobacz ten portal
W przeciwieństwie do hormonalnych odżywek do rzęs nie wspomagają jednak nadmiernego wzrostu rzęs. Czego szukać w odżywce do rzęs? Skuteczność pielęgnacji rzęs zależy od wielu czynników. Jeśli chcesz też bombastycznego wyglądu z długimi, pełnymi rzęsami, potrzebujesz również odpowiedniej odżywki do rzęs. Teraz powiem Ci, co jest ważne dla naprawdę dobrej odżywki do rzęs.
Składniki odżywki do rzęs

Składniki i ich skład różnią się w zależności od produktu. Większość odżywki do rzęs zwykle składa się z wody lub rozpuszczalnika. Dodatkowo, jak w prawie wszystkich produktach kosmetycznych, zawarte są dodatki, które zapewniają wiązanie składników lub przyjemną konsystencję i utrwalają pozostałe składniki. Oprócz tych dodatków istnieją środki hormonalne, które wspomagają wzrost rzęs, pewne substancje wzmacniające włosy oraz substancje pielęgnacyjne, które sprawiają, że rzęsy są lśniące i zdrowsze.
Substancje wzrostu hormonalnego. Środki hormonalne aktywują wzrost mieszków włosowych w rzęsach, a tym samym zapewniają nadmierny wzrost rzęs. Większość surowic zawiera hormon tkankowy prostaglandynę w różnych pochodnych (lub pochodnych). Pochodnymi prostaglandyny mogą być: bimatoprost, kloprostenian izopropylu, dechloro-dihydroksy-difluoro-etylokloprostenolamid lub metyloamido-dihydro-noralfaprostal.

Wzmacniające składniki aktywne
Niektórzy producenci rezygnują ze składników hormonalnych w swoich odżywkach do rzęs i zamiast tego używają naturalnych lub syntetycznych składników aktywnych, które wzmacniają rzęsy. Tymi substancjami wzmacniającymi włosy mogą być: biotyna, kwas hialuronowy, retinol, witamina B5 czy peptydy.
substancje pielęgnacyjne/Oprócz substancji wzrostowych i wzmacniających dobra odżywka do rzęs powinna zawierać również substancje odżywcze. Substancje te nawilżają linię rzęs i wrażliwą skórę wokół oczu oraz chronią nowe rzęsy przed łamaniem. Substancjami pielęgnacyjnymi w odżywkach do rzęs mogą być: pantenol lub różne olejki.
Aplikator odżywki do rzęs to jeden z najważniejszych czynników. Służy do nakładania serum na linię rzęs. Dobra odżywka do rzęs ma możliwie cienki aplikator i wygląda jak mały pędzelek. Dzięki temu odżywkę do rzęs można nakładać wyjątkowo delikatnie i selektywnie i nie marnować zbyt dużo produktu. Większe, grubsze aplikatory są mniej polecane, ponieważ nakładają zbyt dużo serum i niepotrzebnie marnują produkt.

Czas aplikacji odżywki do rzęs
Zanim kupisz odżywkę do rzęs, powinieneś dowiedzieć się o częstotliwości stosowania i okresie stosowania. Tylko w ten sposób można dowiedzieć się, jak długo trzeba używać serum, aby zobaczyć pierwsze efekty. Jeśli odżywkę nakładasz przynajmniej raz dziennie, w przypadku większości odżywek zazwyczaj po około czterech tygodniach widać zmianę w rzęsach.
Tolerancja odżywki do rzęs. Szczególnie ważne jest również, aby przed zakupem odżywki do rzęs dowiedzieć się o ewentualnych nietolerancjach. Jeśli Twoja skóra jest bardzo wrażliwa, a oczy łatwo podrażniają, powinnaś raczej stosować wyjątkowo delikatne serum do rzęs na bazie naturalnych składników. Przede wszystkim przyjrzyj się bliżej składnikom odżywki do rzęs i zobacz, czy możesz wrażliwie reagować na którąś z substancji. Jeśli podczas stosowania serum zauważysz pieczenie, najlepiej od razu przemyć oczy.
Cena odżywki do rzęs Którą odżywkę do rzęs wybierzesz? zawsze kwestia budżetu. Chociaż dobre serum bez hormonów można kupić już od około 20 euro, to wysokiej jakości odżywki do rzęs z hormonami mogą kosztować około 70 euro i więcej. Zanim kupisz drogi produkt, dowiedz się dokładnie o produkcie i jego składnikach. Nie, żebyś później dowiedziała się, że w ogóle nie tolerujesz odżywki do rzęs.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY