Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
02 03

Decydując się na uruchomienie własnej internetowej strony należy się liczyć z tym, że jej wykonanie może zająć sporo czasu. Dużo oczywiście będzie zależało od tego, jak duży zakres funkcjonalności oraz treści należy przygotować, ale w każdym przypadku poszczególne etapy będą podobne.

Po pierwsze rozpocząć trzeba od tego, żeby poszukać firmy która wszystko wykona. Najlepiej zrobić to można wykorzystując wyszukiwarkę, po wpisaniu w niej słów zakładanie strony internetowej wystarczy przejrzeć otrzymane rezultaty i na coś się zdecydować. Początkowym etapem każdego projektu jest szczegółowe ustalenie wymagań i oczekiwań.

Etap ten ma duże znacznie, bowiem w oparciu o przygotowaną analizę jest przygotowywany zakres prac do zrobienia i ich koszty. Jeżeli ustali się już wszystko wstępnie, to należy to wszystko zapisać pod postacią umowy, obowiązkowo z uwzględnieniem terminu oraz ceny do zapłacenia. Gotowa umowa to sygnał do tego, że do swojej pracy mogą przystąpić graficy i programiści. Proces tworzenia serwisu i opracowania wszystkich funkcjonalności jest najdłuższy, a po jego zakończeniu przystąpić należy do testów sprawdzających.

W czasie nich niejednokrotnie pojawi się konieczność jakiś modyfikacji, tak aby wszystko funkcjonowało bez niedoróbek i błędów. Po zakończeniu testów strona zostaje przenoszona na widoczny w internecie adres i udostępniana użytkownikom. Niejednokrotnie wcale nie będzie to koniec współpracy, ponieważ jeśli zaczną się pojawiać nowe pomysły, to również należy je zaplanować i później wykonać prace.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj swój komentarz