Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

W jaki sposób odkryć idealny kemping?

Mówiąc o urlopach, trudno wyobrazić sobie inne miejsce, niż Chorwacja. Doskonałe wybrzeże, a wspólnie z nim Park Umag, innymi słowy wioska, która dokładnie w wakacje tonie w słońcu. Kemping ten oddalony jest o około osiem kilometrów od Umag, miasteczka chorwackiego. Powiadając o kempingu Park Umag, warto wspomnieć, że na tle innych ten wyróżnia się długą plażą i fantastycznym widokiem na morze. Turyści mogą korzystać z kompleksu basenów, jaki został oddany do użytku względnie niedawno. Starsze osoby w głównej mierze lubują się w wodospadach oraz jacuzzi. Z kolei dzieci – lubią statek piracki ze zjeżdżalniami. Jest to miejsce przygotowane przede wszystkim z myślą o najmłodszych letnikach.

Równie kolosalną renomą radują się inne atrakcje. Te z kolei przeznaczone są dla młodzieży. Mowa o parku adrenaliny, jaki bez wątpienia wzbudza wiele emocji wśród młodocianych wczasowiczów. Dostarcza on albowiem wiele wrażeń. Właśnie w tym miejscu znajduje się wiele kortów tenisowych, jakie są identycznie atrakcyjne, jak baseny. Chorwacja, palące słońce, przyciągająca pogoda. Wymarzone położenie na spędzenie wakacyjnego urlopu. Kemping Lanterna, bowiem naturalnie o nim będzie mowa, rozpościera się na półwyspie w oddali około dwunastu kilometrów od dwóch miast: Umag i Poerc.

Miejsce to cieszy się obecnością niezmiernie czystej wody w zatoce noszącej nazwę tę samą, co sam kemping – Lanterna. Jeśli pragniesz wynająć przyczepę, zobacz centrum campingowe. To oczywiście ona od dawien dawna przyciąga wędrowców nieomalże z całej Europy. Kemping Lanterna oferuje wczasowiczom wiele różnych basenów. Są one ofiarowane zarówno dla dzieci, jak oraz starszych wczasowiczów. Baseny wypełnione są wodami słodkimi czy też słonymi, w zależności od upodobań pływających w nim osób. Można korzystać z łódek, żeglować, nurkować, surfować, a nawet jeździć na nartach wodnych.

Wieczorową porą wolno się pobawić w dyskotece. Z racji rozmaitych propozycji na spędzanie czasu na konsultowanym obszarze, miejsce to cieszy się niezwykłą renomą wśród turystów z wielu krajów, w rozmaitym wieku. Doskonały pomysł na spędzenie rodzinnych wakacji, a też profesjonalny sposób na szaleństwa z paczką kolegów.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY