Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
28 04

Przedłużanie rzęs zapewnia, że ​​masz łanie oczy, a potem możesz pożegnać się z tuszem do rzęs (a może po prostu po to, by zwiększyć objętość?). Zwłaszcza jeśli masz trochę mniej szczęścia, jeśli chodzi o włosy do rzęs, przedłużanie jest świetnym rozwiązaniem. Ale czy są też wady tych przedłużanych rzęs? Przyjrzeliśmy się zjawisku przedłużania rzęs i przyjrzeliśmy się zaletom i wadom.

Zaleta przedłużania rzęs

Zanim zaczniemy mówić o wadach, to przede wszystkim szereg (logicznych) zalet przedłużania rzęs. Oszczędza czas rano, oczywiście, jeśli masz mało makijażu lub nie masz go wcale. Dopóki nosisz przedłużki, masz piękne, długie rzęsy, które zapewniają wspaniały wygląd. Przeczytaj także doświadczenia Jolyanne z przedłużaniem rzęs na jej kanale YouTube. Jeśli zwykle nie nosisz dużo makijażu, przedłużenia mogą dać ci trochę więcej, bez przesady. Nawet jeśli masz bardzo krótkie lub proste rzęsy, przedłużanie może upiększyć Twoje oczy tylko trochę bardziej. Zobacz https://jaw.pl/2022/03/odzywka-do-rzes-sposob-na-dlugie-i-geste-rzesy/

Wady przedłużania rzęs. Oprócz zalet są też pewne „wady przedłużania rzęs”. Oczywiście tak to interpretujesz, bo np. jeśli nie masz problemu z tak częstymi wizytami u kosmetyczki, aby regularnie uzupełniać rzęsy, aby uzyskać piękne rzęsy. Czas, pieniądze i każdy ma coś do powiedzenia…

1. „Uzależniasz się” od tego

Słyszeliśmy od kilku kobiet, które miały przedłużane rzęsy, bez których nie mogą się już obejść. W rzeczywistości wolą dodawać więcej rzęs za każdym razem, gdy odwiedzają kosmetyczkę. Aż włosy prawie sięgają brwi. Co nie jest takie naturalne i ten aspekt można nawet pomylić z klejonymi rzęsami. Jeśli wybierasz przedłużanie rzęs, postaraj się podejść realistycznie do długości, aby wyglądały dobrze. Lub wybierz specjalistę od rzęs, który odważy się szczerze Ci powiedzieć, że naprawdę poszłaś za daleko…

2. Przedłużanie rzęs jest tymczasowe

Miej świadomość, że stosując przedłużanie rzęs będziesz dość często spotykać się w salonie. Twoje przedłużane rzęsy również rosną wraz z rzęsami, a jeśli wypadną, w twoich rzęsach pojawią się dziury. Następnie będziesz musiał wypełnić je nowymi włosami. Ponieważ cykl wzrostu każdej rzęsy trwa od sześciu do ośmiu tygodni, możesz mieć pewność, że po dwunastu tygodniach wszystkie Twoje rzęsy wymagają wypełnienia. Może łatwo stać się drogi, więc najlepiej jest wcześniej dowiedzieć się, ile czasu i pieniędzy na niego poświęcasz i czy jesteś w stanie za to zapłacić.

3. Może być konieczne dostosowanie produktów do makijażu

Przedłużanie rzęs mocuje się specjalnym klejem. Ten klej nie utrzymuje oleju, dlatego musisz dokładnie sprawdzić swoje produkty do makijażu. W szczególności twój płyn do demakijażu, ten absolutnie nie może być na bazie oleju, w przeciwnym razie będziesz wycierał rzęsy. Użyj płynu do demakijażu oczu na bazie wody, a także sprawdź bazę pod makijaż. Najlepiej, jeśli twój środek do demakijażu i makijaż są na bazie wody.

Nie zaleca się również używania bawełny, ponieważ kłaczki mogą pozostać między rzęsami. Zamiast tego użyj chusteczek do demakijażu.Warto wiedzieć: jeśli szukasz produktów do makijażu na bazie wody, zajrzyj do naszego sklepu internetowego. Grande Cosmetics oferuje Ci dobrze znane serum do rzęs na bazie wody. Możesz więc stworzyć swój wygląd tak, jak przywykłeś, ale bez ryzyka nagłego wytarcia rzęs.

4. Musisz dostosować pozycję do spania

Dotyczy to szczególnie pierwszych 10 godzin po wprowadzeniu rozszerzeń. W przypadku niektórych przedłużanych rzęs, potrzeba około 10 godzin, zanim klej całkowicie wyschnie. Jeśli wcześniej pocierasz głowę o poduszkę, twoje rozszerzenia zejdą szybciej. Po tych 10 godzinach powinnaś nadal uważać na swoje rzęsy, a najlepiej spać na plecach. Jeśli nie jesteś do tego przyzwyczajony, lepiej spać na satynowej poszewce.

5. Twoje rzęsy będą się szybciej bałaganić.

Może to zabrzmieć dziwnie, ale Twoje długie rzęsy mogą plątać się szybciej niż naturalne. Wynika to z materiału, z którego wykonane są przedłużenia. Jeśli pocierasz oczy lub podczas snu, Twoje rzęsy mogą się trochę pobrudzić. Rzęsy należy czesać bezpośrednio grzebieniem. Czasami jest to również możliwe przy użyciu szczoteczki do tuszu do rzęs.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj swój komentarz