Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
31 08

Wyspecjalizowana depilacja laserowa zrobiona w klinice urody Mona Lisa pozwala na natychmiastowe i nie wywołujące bólu pozbycie się niechcianego owłosienia. Jest to możliwe, ponieważ do zabiegu użyty jest unowocześniony laser Light Sheer Desire. Ten model diodowy jest stuprocentowo bezpieczny dla skóry. Gwarantuje szybką likwidację zbędnego owłosienia, a także zachowanie gładkiej skóry bez włosków. Z uwagi na to, że siła lasera jest wysoka, to depilacja laserowa Poznań jest nad wyraz efektywna.

Dokładność zabiegu wynika z tego, że czas trwania impulsu jest długi. Depilowana powierzchnia skóry jest od razu schładzana, na co wpływa specjalny system schłodzenia ChillTip. Z kolei, za prędkie wykonanie zabiegu odpowiada opatentowany system podciśnienia High – Speed Integrated Technology. Depilację wykonuje doświadczony team, wobec czego klientki oraz klienci, jacy z nich korzystają nie mają bazy do przejmowania się, iż coś byłoby wykonane nieprawidłowo. Na witrynie kliniki podany jest cennik.

Depilacji laserowej mogą zostać poddawane takie części ciała jak: twarz, tułów, kończyny górne, czy kończyny dolne. Światło lasera jest podczas zabiegu częściowo wchłonięte przez strukturę mieszków włosowych, jakie zawierają grupę pigmentów. Przemiana takiego światła w ciepło doprowadzi do zniszczenia elementów włosków odpowiedzialnych za ich wzrost. To natomiast niszczy mieszki włosów i może doprowadzić do trwałej straty włosów. Przed depilacją pacjenci informowani są o wskazaniach oraz ograniczeniach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj swój komentarz