Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
09 05

Odkurzacz to jedno z najczęściej używanych urządzeń gospodarstwa domowego. Potrzebujesz go stale do każdego sprzątania swojego mieszkania. Chodzi o to, aby móc skorzystać z jeszcze większej możliwości czyszczenia za pomocą skutecznego sprzętu. Ale nie powinieneś wybierać odkurzacza dla kaprysu. Przy wyborze tego bardzo przydatnego sprzętu należy wziąć pod uwagę kilka parametrów.

Ale ważniejsze jest to, jaki rodzaj odkurzacza jest odpowiedni dla twojego mieszkania. Musisz dokonać tego wyboru w zależności od potrzeb, a w szczególności wielkości mieszkania. Do wyboru są dwa rodzaje odkurzaczy: zwykły odkurzacz i bezprzewodowy. Oto różnica między tymi dwoma odkurzaczami, aby poprowadzić Cię w wyborze idealnie dostosowanym do Twoich potrzeb.

Normalny odkurzacz

Rozwija moc i dużą pojemność. To referencyjny odkurzacz do dużych powierzchni. Jest potężny i zdolny do czyszczenia wszelkiego rodzaju. Ta próżnia ma również większą pojemność, co pozwala na używanie jej przez dość długi czas bez konieczności jej opróżniania. Ale podczas korzystania z tego odkurzacza napotkasz dużą trudność: jest to jego zwrotność. Rzeczywiście, zwykły odkurzacz nie jest zabawką. Jego waga i moc sprawiają, że ma dość ograniczone zastosowanie i nie może być używany przez wszystkich, ani na wszystkich powierzchniach.

Bezprzewodowy odkurzacz: najlepsza alternatywa

Wiadomo, że odkurzacze bezprzewodowe oferują lepszą zwrotność i więcej opcji niż ich poprzednicy. Są to sprzęty AGD w całości przeznaczone do czyszczenia małych powierzchni. Można ich używać głównie do lekkiego czyszczenia. Zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić ich przechowywanie, ponieważ zajmują znacznie mniej miejsca. Odkurzacz bezprzewodowy znacznie ułatwia zarządzanie, ponieważ jest bardzo poręczny i łatwy w obsłudze. Waga i brak kabla elektrycznego to wszystkie zalety korzystania z bezprzewodowego odkurzacza. Jednak ten odkurzacz ma dość poważną wadę: jego autonomia, która jest raczej ograniczona.

Najlepszy przewodnik po bezprzewodowym odkurzaczu, który działa przez długi czas

Odkurzacz bezprzewodowy, niezależnie od tego, czy jest wyposażony w odkurzacz sanie czy w kij, jest praktyczny i łatwy w użyciu. Jednak awarie, szczególnie związane z akumulatorem, mogą być trudne. Po długich godzinach badań zespół Maisonae przedstawia wskazówki, które pomogą Ci wyposażyć się w bezprzewodową próżnię, która działa przez długi czas.

Odkurzacz bezprzewodowy, niezależnie od tego, czy jest wyposażony w odkurzacz sanie czy w kij, jest praktyczny i łatwy w użyciu. Jednak awarie, szczególnie związane z akumulatorem, mogą być trudne. Po długich godzinach badań zespół Maisonae przedstawia wskazówki, które pomogą Ci wyposażyć się w bezprzewodową próżnię, która działa przez długi czas. odkurzacze bezprzewodowe – jak działają?

REKLAMA

Odkurzacze bezprzewodowe cieszą się coraz większą popularnością wśród konsumentów. Działają dobrze, są łatwe w użyciu, bardzo zwrotne i ogólnie wystarczająco wytrzymałe, aby wytrzymać codzienne użytkowanie.

To powiedziawszy, długowieczność bezprzewodowego odkurzacza zależy nie tylko od jego konstrukcji, ale także od jego użytkowania. Jakie są rodzaje odkurzaczy bezprzewodowych? Jakie sztuczki mogą Ci pomóc jak najdłużej ich używać?

Rodzaje odkurzaczy bezprzewodowych

Odkurzacz bezprzewodowy potrafi odsysać kurz, włosy i wszelkie zabrudzenia z podłogi i innych powierzchni naszego domu. Istnieje kilka typów, odpowiednich do konkretnego zastosowania.

Odkurzacz ręczny

Kompaktowy i wydajny odkurzacz ręczny przydaje się do odsysania okruchów, kurzu ze stołu, siedzeń czy klawiatury komputera. Jego moc waha się od 10 do ponad 20 watów, a jego autonomia wynosi od 10 do 30 minut.

Rodzaj ssania różni się w zależności od modelu, ale najwydajniejsze jest ssanie cyklonowe (tworzenie wiru w celu oddzielenia ciężkich odpadów od lekkich). Ciężkie odpady trafiają do zbiornika o średniej pojemności 500 ml, a zawieszone cząstki trafiają do systemu filtracji, aby nie przedostały się z powrotem do powietrza.

Ponadto im więcej akcesoriów posiada odkurzacz ręczny (szczotki, ssawki, przedłużki i węże), tym jest on bardziej wszechstronny. Jego użytkowanie ułatwiają również praktyczne funkcje, takie jak regulacja siły ssania. Łatwe w obsłudze, ważące około 1,5 kg i emitujące maksymalnie 70 decybeli urządzenie jest niezwykle praktyczne.

Odkurzacz z miotłą

Odkurzacz z miotłą, poręczny i lekki, łatwo rozpoznać po zwężającym się kształcie. Czyści między innymi podłogi i dywany. Modele bezprzewodowe mają żywotność baterii do godziny. Jeśli chodzi o ich moc, nie zawsze jest ona podawana w watach. W tym przypadku napięcie w woltach daje wyobrażenie o zastosowanej mocy. Zwykle wynosi od 12 do 24 woltów. Im wyższe napięcie, tym większa moc zastosowana przez odkurzacz.

Odkurzacze słupkowe są również wyposażone w praktyczne funkcje, takie jak regulacja mocy lub funkcja turbo, aby tymczasowo zwiększyć moc ssania. Uniwersalność odkurzacza pionowego zależy od tego, czy jest on wyposażony w akcesoria, takie jak ssawka szczelinowa, szczotka z włosia, szczotka do tkanin lub elektroszczotka.Ponadto, aby były łatwe w obsłudze, odkurzacze z miotłą ważą od 2 do 4 kilogramów. Ich główna wada? Mogą być dość hałaśliwe, a emisja dźwięku dochodzi czasem do 90 decybeli.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj swój komentarz