Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jak poradzić sobie z problemem alkoholowym – odtruwanie alkoholowe

Jednym z w największym stopniu nadzwyczajnych opracowań dotyczących kuracji uzależnień jest metoda, jaka opracował Allen Carr (Easyway). Zasadza się na jednej idei, jaką odnieść można do wszystkich uzależnień, z jakimi wyłącznie wolno się w życiu borykać. Odniósłszy sukces pierwszym podręcznikiem rozpatrującym o sposobie na rzucenie palenia, Carr podejmuje się też wyzwania, jakim jest leczenie alkoholizmu – więcej na odtruwanie alkoholowe Warszawa. Należałoby tu dodać, że miał już wtenczas na koncie wyrwanie ze szponów nałogu takie sławy, w jaki sposób Anthony Hopkins, Ashton Kutcher, Richard Branson, co przyczyniło się do jego światowego rozgłosu. Własną książkę Prosta metoda, jak skutecznie kontrolować alkohol Carr kieruje do wszystkich, którzy uświadomili sobie, iż przekroczyli jakąś magiczną granicę rozsądku oraz samokontroli.

Uzmysławia niesamowicie ważny fakt, a mianowicie, iż problem choroby alkoholowej dotyka o wiele częściej ludzi uformowanych, piastujących odpowiedzialne zawody, istotne funkcje społeczne niż-jak się potocznie sądzi-osoby z marginesu cywilnego.

Swój sposób na leczenie alkoholizmu zasadza na wpojeniu odbiorcom mechanizmu działania tzw. pułapki alkoholowej, jaka ma podłoże mentalne, a nie czysto fizyczne, w jaki sposób się powszechnie uważa (a szczególnie jak uważają osoby uzależnione). Autor w poradniku koncentruje się w zasadzie na obalaniu stereotypów związanych z alkoholem, szczególnie akcentując nonsens jednoczenia go z atrybutem solidnej zabawy i towarzyskości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY