Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wózek do transportu chorych na leżąco – Sklep medyczny www.euro-medical.pl – Sprawdź

Prowadzisz klinikę czy prywatny szpital, jesteś oddziałową lub zajmujesz się zaopatrzeniem szpitali – szukasz wózków do transportu pacjenta na leżąco? A może poszukujesz wózka do przewożenia chorych na siedząco. Pomożemy Ci zakupić aparaturę medyczną z którego będziesz zachwycony przez następne lata jego użytkowania. Zanim dokonasz zakupu przeczytaj poniższy wpis i porządnie zastanów się nad wybranym asortymentem tylko po to żebyś w przyszłości nie żałował swojego wyboru. No początek rozważ jakie funkcje powinien spełniać Twój nowy wózek do przewożenia chorych?

Funkcje, które należy wziąć pod uwagę wybierając wózek do przewożenia chorych.

– Czy twój wózek ma posiadać regulowaną wysokość? Na rynku Polskim znajdziesz wózki o stałej wysokości – ale czy naprawdę takiego szukasz? Zastanów się czy nie lepszym rozwiązaniem będzie wózek do przewożenia chorego z hydraulicznie regulowaną wysokością? Ta opcja pozwala na prawidłowe funkcjonowanie personelowi szpitalnemu ale stanowi też o wysokiej wygodzie dla pacjenta. Personel pracować będzie w idealnej pozycji, by szybko oraz wygodnie posadzić chorego na wózku do przewożenia chorych. Wózek o regulowanej wysokość pozwala przeniesienie choregona wózek bez konieczności jego przenoszenia.Warty odnotowania jest fakt że na rynku można znaleźć wózki o hydraulicznej regulacji wysokości oraz o ręcznej regulacji wysokości. Te ostatnie sprawiają pewne problemy. Wózki o śrubowej regulacji wysokości wymagają poświęcenia większej ilości siłowej przez kadrę medyczną a wiemy że większą ilość zajmują go w znaczniej mierze płeć kobieca. Należy więc ten fakt wziąć pod uwagę.

Wybierając wózek do przewożenia chorych należy również wziąć pod uwagę jego nośność. Obciążenie odnosi się do maksymalnego obciążenia, jakie może utrzymać wózek do przewozenia chorych. Im większa nośność wózka – tym wózek będzie Ci dłużej służył. Dlaczego?, ponieważ wózki o zwiększonej nośności produkowane są z bardziej solidnych profili metalowych. Taki wózek z założenia będzie dłużej służył Ci w pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wózka do przewożenia chorych na leżąco zapraszamy do Euro-Medical https://euro-medical.pl/wozki-do-przewozenia-chorych

Zaufaj Euro-medical przy doborze sprzętu medycznego i aparatur medycznej. Sprawdź naszą stronę WWW i nasz asortyment który tam się znajduje. Główne kategorie produktów to: łóżka szpitalne, wózki reanimacyjne, fotele zabiegowe, szafki przyłóżkowe, aparaty ktg, aparaty EKG, puls oksymetry. Postaw na kompleksową albo odrębną realizację.

Zapraszamy do kontaktu:
F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY