Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
11 08

Nowocześnie zaprojektowane domy na wodzie oferuje marka SHOGUN HOUSEBOAT. Pływające domy są przystosowane do wymagań osób, które chciałyby je kupić. Jeżeli ktokolwiek ceni nietuzinkowość, poczucie wolności, a także spędzanie czasu w komfortowych warunkach, to dom na wodzie może spełnić jego wymagania. Powierzchnia mieszkalna w tego typu apartamencie to dwadzieścia jeden metrów kwadratowych. Apartament posiada trzy tarasy.

Nabywcy mają do wykorzystania nowoczesne, spójne pod kątem designu, jak i funkcjonalne wnętrza. Architekci wnętrz, jacy się tym będą zajmować wezmą pod uwagę wszystkie detale, jakie bezpośrednio przekładają się na to, iż pływający dom spełnia wszystkie wymagania. W domu znajduje się komfortowa łazienka z kabiną prysznicową. Pokój dzienny jest całkowicie przeszklony a także wydzielony w nim jest użyteczny i stuprocentowo wyposażony aneks kuchenny. W apartamencie znajdują się też dwie niezależne sypialnie, a w salonie znajduje się rozkładana kanapa. Rozległy taras ma 30 m2.

Na jego górze znajdują się barierki. Trzeba w takim razie przyznać że dom ten wygląda świetnie. Domy na wodzie od zaprezentowanej marki są również samowystarczalne. Posiadają wewnętrzną kanalizację, dostęp do ciepłej i zimnej wody, ogrzewanie oraz klimatyzację. Houseboat można też dowolnie podłączać w dostępnych powszechnie marinach źródeł zasilania zewnętrznego do wody oraz do prądu. Każdy, kto chce się stać właścicielem tego luksusowego apartamentu ma tę możliwość. Zwłaszcza zostało to docenione w czasie koronawirusa. To także świetne wyjście dla takich osób, które nie chciałyby przebywać w zatłoczonych hotelach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj swój komentarz